8.500,20€ Original ΤΙΜΗ was: 8.500,20€.7.850,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 7.850,00€.
Το Kratki Leo 200 G31 αποτελεί ενεργειακό τζάκι υγραερίου (γκαζιού), κατασκευασμένο από χάλυβα. Διαθέτει ίσια όψη, ονομαστική ισχύ 12,5 kW και αποτελεί κατάλληλη λύση για εσωτερικούς χώρους από 90 έως 180 m². Πρόκειται για εστία ενεργειακής κλάσης (Β) και συνοδεύεται από μονάδα ελέγχου της φλόγας με τηλεχειρισμό, καθώς και από διακοσμητικά κεραμικά ξύλα για την επένδυση του εσωτερικού του θαλάμου καύσης.
| Βάρος | 245 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 201 × 48,1 × 89,7 cm |
| Κατασκευαστής | Kratki |
| Ωφέλιμη ονομαστική ισχύς | 12.5 kW |
| Ενεργειακή κλάση | B |
| Υλικό κατασκευής εστίας | Χάλυβας |
| Πρόσοψη | Ίσιο |
| Τύπος προϊόντος | Ενεργειακό τζάκι υγραερίου |
| Πλάτος πρόσοψης | ≈ 200 cm |
| Πόρτα | Κλειστός θάλαμος καύσης |
| Καύσιμο | Προπάνιο (G31 / 37 mbar) |