975,88€ Original ΤΙΜΗ was: 975,88€.900,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 900,00€.
Η Kratki Delta L900 TUV αποτελεί επιτοίχια εστία βιοαιθανόλης κατασκευασμένη από χάλυβα. Διαθέτει διπλή όψη με αριστερή γωνία, χωρητικότητα βιοκαυσίμου 1 L και καυστήρα βιοαιθανόλης κατασκευασμένο από inox με πιστοποίηση ασφάλειας TÜV.
| Βάρος | 16 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 90 × 48 × 28 cm |
| Διαστάσεις τζαμιού (Π×Υ×Β) | 81 × 30 × 22 cm |
| Κατασκευαστής | Kratki |
| Τύπος προϊόντος | Τζάκι βιοαιθανόλης |
| Υλικό κατασκευής εστίας | Χάλυβας, Inox |
| Καύσιμο | Βιοαιθανόλη 95 – 96,6% |
| Τοποθέτηση | Ένθετο, Επιτοίχιο |
| Πρόσοψη | Γωνιακό |
| Πλάτος πρόσοψης | ≈ 60 cm |
| Μήκος φλόγας | 50 cm |
| Χωρητικότητα καυσίμου | 1 L |
| Πιστοποιήσεις | TÜV |