1.862,48€ Original ΤΙΜΗ was: 1.862,48€.1.720,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 1.720,00€.
KRATKI KOZA/K6/130/TF Η KOZA/K6/130/TF αποτελεί σόμπα που ταιριάζει αρμονικά σε κομψούς εσωτερικούς χώρους και μία εξαιρετική λύση για όσα άτομα εκτιμούν το παραδοσιακό ύφος. Είναι ενεργειακή αερόθερμη σόμπα ξύλου με ίσια πρόσοψη και είναι κατασκευασμένη από χυτοσίδηρο. Διαθέτει ισχύ 8 kW, θερμική απόδοση 76%, ανοιγόμενη πόρτα, δοχείο συλλογής στάχτης και βεντιλατέρ. Πρόκειται για σόμπα ενεργειακής κλάσης Α και αποτελέι κατάλληλη λύση για εσωτερικούς χώρους 80 – 100 m².
| Βάρος | 123 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 58 × 63 cm |
| Κατασκευαστής | Kratki |
| Ωφέλιμη ονομαστική ισχύς | 8 kW |
| Θερμική απόδοση | 76% |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Επιφάνεια θερμικής κάλυψης | |
| Διάμετρος εξόδου καυσαερίων | Ø 130 mm |
| Θερμοκρασία καυσαερίων | 360 °C |
| Εκπομπή CO (σε 13% O₂) | 0.30% |
| Υλικό κατασκευής εστίας | Μαντέμι |
| Πόρτα | Ανοιγόμενη |
| Πρόσοψη | Ίσιο |
| Τύπος προϊόντος | Ενεργειακή σόμπα |
| Καύσιμο | Μπρικέτα ή στεγνό ξύλο (υγρασίας ≤20%) |
| Τύπος σόμπας | Turbofan |