2.411,80€ Original ΤΙΜΗ was: 2.411,80€.2.220,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 2.220,00€.
Το Kratki Simple S P BS αποτελεί ενεργειακό τζάκι ξύλου αερόθερμο, κατασκευασμένο από χάλυβα. Διαθέτει ισχύ 6kW, θερμική απόδοση 81%, δεξιά γωνία με ανοιγόμενη πόρτα από χάλυβα και ανθεκτικό κεραμικό κρύσταλλο, τυπωμένο με μεταξοτυπία.
Έχει ενεργειακή κλάση Α και εσωτερική επένδυση με λευκά κεραμικά Termotec. Αποτελεί κατάλληλη λύση για εσωτερικούς χώρους έως 70 m². Πληροί τις προϋποθέσεις των προτύπων Ecodesign 2022 και τους περιορισμούς του προτύπου BlmSchV 2, το οποίο καθορίζει τη μέγιστη εκπομπή CO.
| Βάρος | 91 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 64,4 × 39,8 × 78,1 cm |
| Κατασκευαστής | Kratki |
| Ωφέλιμη ονομαστική ισχύς | 6 kW |
| Θερμική απόδοση | 82% |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Επένδυση θαλάμου καύσης | Λευκά κεραμικά Termotec |
| Διάμετρος εξόδου καυσαερίων | Ø150 mm |
| Θερμοκρασία καυσαερίων | 170 °C |
| Εκπομπή CO (σε 13% O₂) | 0.10% |
| Υλικό κατασκευής εστίας | Χάλυβας & λευκά κεραμικά |
| Πόρτα | Ανοιγόμενη |
| Πρόσοψη | Δεξιά Γωνία, Τζάμι με μαύρο φινίρισμα |
| Πλάτος πρόσοψης | ≈ 60 cm |
| Τύπος προϊόντος | Ενεργειακό τζάκι ξύλου |
| Καύσιμο | Μπρικέτα ή στεγνό ξύλο (υγρασίας ≤20%) |