1.470,64€ Original ΤΙΜΗ was: 1.470,64€.1.360,00€Η τρέχουσα τιμή είναι: 1.360,00€.
Η Koza K6 130 προσφέρει σύγχρονη, αποδοτική και οικονομική θέρμανση 7-11 kW που πληροί τα πρότυπα οικολογικού σχεδιασμού Ecodesign, εξασφαλίζοντας χαμηλές εκπομπές ρύπων προς το περιβάλλον και υψηλή θερμική απόδοση 70%.
| Βάρος | 119 κ. |
|---|---|
| Διαστάσεις | 49 × 58 × 63 cm |
| Κατασκευαστής | Kratki |
| Ωφέλιμη ονομαστική ισχύς | 8 kW |
| Θερμική απόδοση | 76% |
| Ενεργειακή κλάση | Α |
| Διάμετρος εξόδου καυσαερίων | Ø 130 mm |
| Θερμοκρασία καυσαερίων | 360 °C |
| Εκπομπή CO (σε 13% O₂) | 0.30% |
| Υλικό κατασκευής εστίας | Μαντέμι |
| Πόρτα | Ανοιγόμενη |
| Πρόσοψη | Ίσιο |
| Τύπος προϊόντος | Ενεργειακή σόμπα |
| Καύσιμο | Μπρικέτα ή στεγνό ξύλο (υγρασίας ≤20%) |
| Τύπος σόμπας | Standard |